Logo
BIP

Nowa mapa turystyczna „Góry Opawskie”

W ubiegłym roku ukazało się II wydanie mapy turystycznej „Góry Opawskie” opracowanej przez Studio „Plan” z Wrocławia. Jak się okazało, nakład publikacji został wyczerpany, co świadczy o dużym zainteresowaniu turystów tą częścią Sudetów.

W związku z powyższym wydawca zdecydował się na III wydanie mapy. Ponownie Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik została zaproszona do współpracy. Tym razem udało się przekonać wrocławskiego wydawcę, aby w części opisowej publikacji, oprócz planu Głuchołaz,  umieścić również plan naszego miasta, w którym coraz częściej pojawiają się turyści. Można to zaobserwować szczególnie w sezonie, kiedy po centrum Prudnika przemieszczają się zorganizowane grupy oraz turyści indywidualni.

Mapa Gór Opawskich w skali 1 : 25 000 jest bardzo dokładna, co szczególnie docenić powinni turyści. Na drugiej stronie publikacji znajduje się część opisowa, gdzie oprócz informacji m.in. o atrakcjach naszego miasta, jest wspomniany plan Prudnika w skali 1 : 11 000 z  zaznaczonymi szlakami turystycznymi oraz miejscami godnymi uwagi.

Nową publikację można nabyć odpłatnie w księgarniach i sklepach.

Obraz:

Autor: Wojtek Góra, dodano: Piątek, 5 października 2018r. godz.:14:24.

Powrót do wyboru aktualności

Zapisz swój e-mail do darmowego newslettera

Raz w tygodniu, wyślemy do Ciebie informację o nadchodzących wydarzeniach


Zapisz się

Opis usługi znajdziesz w naszym regulaminie.

Nasi partnerzy

Herb
Herb
Herb
Herb
Herb
Herb