Logo
BIP

Nowe publikacje promocyjne Gminy Prudnik

Agencja Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik, dzięki realizowanemu mikroprojketowi z Euroregionu Pradziad, wraz z miastem Krnov, pn. „Wspólna promocja atrakcji turystycznych miast partnerskich Krnova i Prudnika” wydała dwie publikacje.

„Sanktuarium św. Józefa w Prudniku – Lesie” to wydanie poświęcone szczególnemu miejscu nie tylko dla prudniczan, ale coraz liczniej przybywających tu turystów i pielgrzymów z Polski i zagranicy. Publikacja jest w trzech wersjach językowych: polskiej, czeskiej i niemieckiej. Wydanie pozwoli czytelnikowi zaznajomić się z najistotniejszymi informacjami o sanktuarium, postaci Prymasa Wyszyńskiego oraz Koziej Góry, która, dzięki ostatnim inwestycjom poczynionym przez Gminę Prudnik, stała się popularnym miejscem odpoczynku i rekreacji. W publikacji znajduje się również mapa, na której zostały naniesione najważniejsze obiekty oraz informacje praktyczne.

Druga publikacja pn. „Prudnik – Góry Opawskie. Główny Szlak Sudecki” dot. najdłuższego szlaku turystycznego w Sudetach, który swój początek, lub koniec ma w Prudniku. Przewodnik dedykowany jest nie tylko piechurom, którzy coraz liczniej przemierzają szlak, ale wszystkim tym, którzy odwiedzają gminę Prudnik. Przewodnik dotyczy I odcinka GSS Prudnik – Biskupia Kopa. Jest zbiorem praktycznych informacji o znajdujących się atrakcjach na samym szlaku, jak też w pobliżu trasy. Informuje również o możliwości zdobycia cennych pamiątek, pieczątek, znaczków, nie tylko związanych z GSS. Przewodnik  wydany jest w wygodnym formacie DL i zaopatrzony w mapy turystyczne Prudnika i Lasu Prudnickiego.

Publikacje dostępne są nieodpłatnie w siedzibie Agencji Promocji i Rozwoju Gminy Prudnik, a wkrótce również w punktach informacji turystycznej. Publikacja dot. „Sanktuarium św. Józefa w Prudniku – Lesie” dostępna będzie m.in. w prudnickim sanktuarium, jak również w sanktuarium na Górze św. Anny, co będzie dodatkową formą promocji naszego miasta.


Obraz:

Obraz:
Projekt „Wspólna promocja atrakcji turystycznych miast partnerskich Krnova i Prudnika” jest współfinansowany ze  Środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa. Przekraczamy granice.

 

Autor: Wojtek Góra, dodano: Środa, 17 października 2018r. godz.:13:34.

Powrót do wyboru aktualności

Zapisz swój e-mail do darmowego newslettera

Raz w tygodniu, wyślemy do Ciebie informację o nadchodzących wydarzeniach


Zapisz się

Opis usługi znajdziesz w naszym regulaminie.

Nasi partnerzy

Herb
Herb
Herb
Herb
Herb
Herb